Fotod on illustratiivsed.

Diivanilaud Diva 115 / must

401,00 320,80

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Pohjanmaan

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Skandinaavia retrostiil on võluv ja isikupärane. Paljud meie kliendid jumaldavad nostalgiahõngulisi mööbliesemeid. Need toovad ruumi saladuslikkust ja äratavad mälestusi – miks mitte vanavanemate nooruspäevilt. Klientide soovil lõid ISKU disainerid 1960-ndate stiilist inspireeritud Diva seeria. Diva muudab Sinu kodu ainulaadseks, sinu ja su külaliste poolt armastatud paigaks.

Kaunisse Diva retroseeriasse kuuluvad erineva suuruse ja viimistlusega diivanid ja lauad. Sul on võimalus sisustada ühes stiilis terve elutuba või valida toa ilmestamiseks üks-kaks nostalgiahõngulist mööblieset. Kui soovid luua kodu, mis annaks täiuslikult edasi endisaegset atmosfääri, soovitame kindlasti panna rõhku ka ajastutruudele tekstiilidele ja keraamikale.

Diivanilaud Diva 115 on täiuslikult ajastule sobivate joontega, ent siiski uus ja tänapäevaste tehnoloogiliste nõudmiste järgi valmistatud mööbliese. Lauaplaat on ebasümmeetrilise, et siiski äärmiselt harmoonilise kujuga. Plaadi nurgad on ümardatud, mis muudab laua sobivaks ka väikeste lastega kodu jaoks. Diivanilaua jalad on stiilipuhtalt kerged ja kitsenevad veidi allosas.

Lauda pakutakse nelja võimaliku viimistlusega: naturaalses tammetoonis, põhjamaiselt valgena, mustjaspruuni wengena ja tamme-valge kombinatsioonis. Toodud hind kehtib tammetoonis lauale. Oma suuruselt sobib laud Diva 115 nii elutoa diivanilauaks kui ka täiendavaks pinnaks näiteks avarasse esikusse või kinnisele verandale.

Laua mõõdud on 115x65x45 cm (laius x sügavus x kõrgus).

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055