Fotod on illustratiivsed.

Diivanilaud Haiku (erinevad mõõdud)

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Diivanilaud on äärmiselt oluline sisustuselement igas elutoas, kontori puhkeruumis ja avalikes ruumides. Diivanilaua valik ja selle korrashoid peegeldab sisustaja hoolivust võõrustatavate inimeste ja kogu organisatsiooni suhtes. Haiku diivanilaud muudab ruumi kauniks ja jätab võõrustajas alati hea mulje.

Haiku diivanilaua teeb eriliseks ja omanäoliseks selle hoolikalt läbimõeldud detailid. Haiku diivanilaud annab värske hingamise ja modernse ilme juugendstiilile, kuivõrd lauda kaunistavad kaarjate toestusdetailidega ja alt veidi kitsenevad lauajalad. Tegu on lihtsate detailidega, mis muudaval laua omaette sisustuselemendiks!

Haiku diivanilaud on saadaval nii ümmarguse lauaplaadiga kui ka kandilise lauaplaadiga. Ümmargune laud ilmestab ruumi romantilisuse ja armsusega, mis ühendab laua ümber istuvat seltskonda. Kandiline laud kaunistab interjööri maitsekuse ja modernsusega.

Vali ise meelepärane lauakõrgus ja materjal! Haiku diivanilaud on saadaval erinevas kõrguses jalgadega. Materjalivalikus on peitsitud kask ja pöök.

Laua kõrguseks saad valida, kas 520 mm, 650 mm, 730 mm või 780 mm.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055