Fotod on illustratiivsed.

Diivanilaud Old Oak

1 285,001 656,00
1 028,001 324,80

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Pohjanmaan

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Soliidne ja väärikas tammepuidust diivanilaud Old Oak.

Kodu südameks on kindlasti elutuba, kuhu pere koguneb vabal hetkel lõõgastuma. Mugavaks olemiseks vali diivani ette aga üks madal diivanilaud.

Diivanilaud Old Oak on disainitud massiivsetest tammepuidu plankudest. Tugev metallist raam hoiab laua stabiilselt paigal ja mõjub materjalina puidule tasakaalustavalt. Puidu ja metalli põneva kombinatsiooniga söögilaud Old Oak sobib ideaalselt nii rustikaalsesse maamajja kui ka modernsesse linnakoju. Täispuidust naturaalne laud õhkab ruumi soojust ja hubasust, samal ajal metallist lauajalg aga põhjamaalist kargust.

Isikupärane tammepuidust diivanilaud Old Oak on elegantse ja puhta joonega, sobitudes erinevat stiili diivani ette. Teadupärast on tammepuidust mööbel äärmiselt vastupidav ja muutub ajaga aina kaunimaks. Seega võib tõdeda, et diivanilaud Old Oak jääb väärikalt perre pikkadeks aastateks.

Tammepuidust diivanilaud Old Oak on kolmes eri värvivalikus: naturaalne tammeplaat, tumedaks toonitud tammeplaat ning valgeks toonitud tammeplaat. Harmoonilise interjööri loomiseks vali juurde ka sama sarja söögilaud ja pink!

Diivanilaud Old Oak mõõdud on toodud juuresoleval pildil.

Värv

Tamm nordic, Tamm õlitatud, Tamm smoked

Suurus

95 cm, 140 cm

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055