Diivanilaud Osio

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Diivanilaud on hädavajalik aksessuaar iga kontori ooteruumis, puhkeruumis ning muudes avalikes ruumides. Diivanilaud jätab võõrustatavale inimesele ettevõttest kas väga hea või kesise mulje, mistõttu on mõistlik investeerida kvaliteetsesse ja kontori interjööriga ideaalselt sobituvasse diivanilauda. Osio diivanilaud on maitsekas aksessuaar igas kontoris!  

Disainer Tapio Anttila loodud modernne disain muudab Osio diivanilaua mitmekülgseks ja läbimõelduks. Osio diivanilaud on põhjamaiselt minimalistliku disainiga, ilmestades iga ruumi stiilsusega. Osio diivanilaua muudab ainulaadseks selle jala vormi pressitud alaplaat, mis annab lauale õhulise välimuse. Tugev lauajalg garanteerib laua tugevuse ja stabiilsuse. Osio diivanilaud passib hästi nii kaasaegsetesse avalikesse ruumidesse, kontorisse kui ka hubasesse büroosse.

Kombineerides erinevaid Osio lauapere laudu, saavutad kaunilt harmoonilise üldmulje. See sobib sõltuvalt sinu valitud kõrgusele ja lauajala tüübile hästi nii diivanilauaks, üld-, nõupidamis- ja seisulauaks. Osio laudade jalatüübid ja mõõdud on järgmised: kerge ristjalg 550×550 mm,eriti tugev plaatjalg 420×420/510×510/ Ø 550 või Ø 650 mm ning samast sarjast T-jalg 670×90 mm. Lauajala viimistluseks saad valida kas grafitihall (RAL 9007) või helehall (RAL 9006).

Lisaks lauajalale saad valida laua erinevate kõrguste seast: 550 mm, 730 mm või 1100 mm.

Lauaplaadi saad valida Isku lauaplaatide laiast valikust (LINK).

 

Kohaletoimetamine
Tule kauplusesse järgi - TASUTA
E-poe ost üle 600€ - transport TASUTA*
E-poe ost alla 600€ - transport Tallinn ja Viimsi 39€*; ülejäänud Eesti 59€*

*Kehtib vaid e-poe kaudu sooritatud ostudele. Kuller toimetab kauba maja välisukseni. Ei sisalda paigaldust.

Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055