Dio nõupidamislaud

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Kontori nõupidamisruum peegeldab ettevõtte suhtumist nii tehtavasse tööse, töökaaslastesse kui ka klientidesse ja koostööpartneritesse. Nõupidamisruumi keskne osa on laud, mille ümber nõudpidamiseks kogunetakse. Dio nõupidamislaud on kindel valik igasse kontorisse!

Nõupidamislaua taga peab olema mugav istuda. Dio nõupidamislaua muudab ülimalt stabiilseks tugev plaatjalg. Tänu lauajala asetsemisele laua keskosas on laua ümber ülimalt mugav istuda, kuivõrd jalaruumi on palju. Dio lauajala konstruktsioon sobib nii diivani-, üld-, seisu- kui ka suurtele nõupidamislaudadele.

Dio nõupidamislaud on klassikalise välimusega, mis sobitub hästi eri stiilis kontoriruumidega. Nõupidamislaua lauaplaadi saad valida Isku lauaplaatide valikust, kas O6, O9, O11 või C1. Vaata lauaplaatide kujusid ja mõõte siit (LINK).  Lauajalgade viimistluse saad valida grafitihalli (RAL 9007), helehalli (RAL 9006) või kroomi.

Dio nõupidamislaud on saadaval kolmes erinevas kõrguses. 550 mm kõrgune laud sobib hästi kohvitamiseks, kõrgemad 730 mm ja 1100 mm lauad passivad hästi suuremamõõduslitesse nõupidamisruumidesse.

Kohaletoimetamine
Tule kauplusesse järgi - TASUTA
E-poe ost üle 600€ - transport TASUTA*
E-poe ost alla 600€ - transport Tallinn ja Viimsi 39€*; ülejäänud Eesti 59€*

*Kehtib vaid e-poe kaudu sooritatud ostudele. Kuller toimetab kauba maja välisukseni. Ei sisalda paigaldust.

Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055