Fotod on illustratiivsed.

Dio üldlaud 550mm, 730 mm, 1100 mm

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kvaliteetne, stabiilne ja kaunis ümmargune laud on alati aukohal nii kontoris, kodus kui ka avalikes ruumides. Ümmargune laud toob enda ümber kokku suurepärased inimesed ja nende põnevad vestlused. Kui otsid ideaalset ümmargust lauda, siis pole vaja enam kaugemalt vaadata! Luba tutvustada – Dio üldlaud.

Dio üldlaud on täpselt see, mida ühelt kaasaegselt laualt oodatakse. See on modernistlik ja kaunis, tuues igasse interjööri maitsekust ja tasakaalukust. Dio üldlauda ilmestab klassikaline siluett ja metaljas kant lauaplaadi ääres.

Muuda laud omanäoliseks valikuliste detailidega! Dio üldlaua lauaplaadi saad valida Isku lauaplaatide valikust (LINK). Saadaval on järgmised lauaplaadid: I6, O9, O11 ja C1. Diivanilaua jala viimistluseks saad valida kas grafitihalli (RAL 9007), helehalli (RAL 9006) või kroomi.

Dio üldlaua kõrguseks saad valida 550 mm, 730 mm või 1100 mm. Madalaim versioon on ideaalne kontori lounge alasse või puhketuppa ajalehtede sirvimiseks, kõrgemad versioonid pakuvad mõnusat toetuspinda nii lõunatamiseks kui ka seisvatele nõupidamistele. Kombineerides erinevaid Dio sarja laudu lood koju või kontorisse harmooniliselt ilusa kombinatsiooni.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055