Fotod on illustratiivsed.

Framery Q akustiline kabiin

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Akustiline kabiin annab võimaluse luua avatud kontorisse personaalse ning helikindla ruumi, kus on võimalik segamatult teha tähtsaid koosolekuid, telefonikõnesid või lihtsalt vaikuses lõõgastuda. Kabiini sisemuses kasutatavad akustilised materjalid summutavad ümbritseva heli ning vähendavad kaja.

Framery Q akustiline kabiin mahutab kuni neli inimest. See akustiline kabiin annab võimaluse pidada privaatseid kohtumisi ja videokõnesid just avatud kontoris, kus tihti peale eraldi kabinetid ja ruumid puuduvad. Lisaks toimib akustiline kabiin ka ruumieraldajana ja annab olulise panuse interjööri liigendamisel.

Framery Q akustilises kabiinis on kaks mugavat diivanit ja laud (ovaalne, täispikkuses ja pööratav ristkülikukujuline. Mobiilseks kasutamiseks saab kabiinile juurde tellida ka rattad.
Vali sobiv kabiini värv, istmete ja laua paigutus, kanga toon jms. Küsi julgelt lisainfot!

Framery Q tootekaart koos tehnilise informatiooniga (ingliskeelne) on allalaetav siit.

Framery Q 3D mudelid on allalaetavad siit.

Suurema ülevaate toote kohta saab lugeda siit.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055