Fotod on illustratiivsed.

Infrapuna soojuskiirgus Veltron Premium riputatav

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal, Osaliselt laos, küsi saadavust!

Tootja: Veltron

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Unistad meeleolukatest õhtutest terrassil lähedaste seltskonda nautimas? Selleks, et meie põhjamaises kliimas jahe ei hakkaks, on nutikas investeerida soojuskiirgururisse!

Infrapuna soojuskiirgur Veltron on mugavalt lakke riputatav, sobides nii linna- kui maakodu terrassile ja verandale või suvekööki. Ka restoranides ja kohviku terrassil teeb soojuskiirgur olemise mugavaks õhtujaheduse saabudes.  Samuti võimaldab see talvisel ajal näiteks suvilas mõnusalt puhata, sest soojuskiirgur sobib kasutamiseks ka sisetingimustesse!

Puldiga varustatud infrapuna soojuskiirgur Veltron on reguleeritav kolmel võimsusastmel. Soojuskiirguri süsinik soojusallikas tagab kohese soojuse, võimsus on 2kW.  Matt musta korpusega soojuskiirgur on mugavalt riputatav tänu efektsele ketile.

Tegu pole pelgalt soojust andva seadega, vaid sellesse integreeritud LED valgustid loovad mõnusa hubase valguse – olgu siis terrassile, rõdule, verandale või siseruumi. Soojendi sobib aastaringseks kasutamiseks. Tegu on ökonoomse soojuskiirguriga, tarbides energiat kõigest umbes 0.26€/h.

  • Küttevõimsus 2 kW
  • Komplektis kett kiirguri lakke riputamiseks
  • Kupli diameeter 46 cm
  • Süsinikust küttekeha – pehme soojus ja mahe kollane valgus (0,04lm/w)
  • Kaugjuhtimispult
  • Reguleeritav võimsus (3 astet) 800/1200/2000 W
  • Soojendatav ala 9 m²
Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055