Fotod on illustratiivsed.

Istmesein Mukula

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja: Isku

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Dekoratiivpadjad, mida saab kasutada nii seinal kui ka istmena.

Disainer Kaija Aalto disainitud kaunid dekoratiivpadjad on hinnatud ja stiilsed sisustuselemendid, millel on ka praktiline kasutusala. Võttes need seinalt maha ja asetades põrandale, saab mugava ja tõhusa istumisaluse.

Kui mõtled, kuidas kontorit dekoreerida, et see oleks stiilne, huvitav ja erineks massist, siis võivad need Kaija Aalto dekoratiivpadjad olla need õiged! Padjad on värvilised, erinevate suuruste ja kujudega ning kui need kontori seinale asetada, siis moodustavad nad tõeliselt moodsa ja urbanistliku mulje.

Padjad kinnituvad seina külge magnetiga, moodustades sedasi heli summutava efekti. Tänu magnetile on neid sealt ka kerge eemaldada. Lihtsalt tõmba ja käes su uus istumisalus ongi! Tegemist on fantaasiarohke ja pilkupüüdva, samal ajal ka praktilise sisustuselemendiga, mida tänapäeva kontorites palju vaja on. Vajad istumiskohta, võta tumba seinalt! Tahad rohkem ruumi, aseta see magnetiga seinale.

Vali välja oma kontoriga sobivad toonid ning telli istmesein.

Eestikeelse Mukula tootekaardi saab alla laadida siin.

Isku standard kangaste kataloog asub siin.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055