Istumispadjad Kivikko

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Antimikroobsete omadustega mööbel takistab aktiivselt mikroobide, bakterite, hallituste, seente ja teiste haigustekitajate levikut, paljunemist ja vähendab nendesse haigestumist.

Küsi lisa Isku spetsialistidelt ning loe lähemalt antimikroobsest mööblist siit: https://isku.ee/health

Vahtplastist istumispadjad on uus revolutsioon mööblimaailmas!

Unusta tumbad ja tugitoolid, vahtplastist istumispadjad on vallutanud nii kodud, kontorid kui ka avalikud ruumid. Need annavad piirideta vabaduse kasutada patju kuidas hing ihkab ja vajadus on. See on ka nende peamine võlu.

Erinevates mõõtudes vahtplastist istumispadjad on uskumatult mugavad, pehmed ja samal ajal ka vormi hoidvad. Erinevad värvitoonid võimaldavad luua sisekujunduses erinevat tonaalsust, muutes ruumi kas rangemaks ja korrektsemaks või vastupidiselt just mängulisemaks ja vabamaks. Tänu oma multifunktsionaalsusele sobivad vahtplastist istumispadjad nii lastetubadesse, mänguruumidesse, kontorisse, konverentsisaali või suuremasse elamisse diivani ja tugitoolide täienduseks.

Vahtpadjad on erineva kõrguse, suuruse ja disainiga. Tellida on neid võimalik ainult komplektina, sest siis tuleb nende võlu ja kasutusvõimalus paremini välja. Las lapsed ehitavad nendest onne ja huvitavaid loomakujusid. Las töötajad sätivad end neile mugavalt koosoleku ajal istuma. Või too need lagedale, kui kodu on parimaid sõpru täis ja vajad lisaistumiseks pinda.

Kohaletoimetamine
Tule kauplusesse järgi - TASUTA
E-poe ost üle 600€ - transport TASUTA*
E-poe ost alla 600€ - transport Tallinn ja Viimsi 39€*; ülejäänud Eesti 59€*

*Kehtib vaid e-poe kaudu sooritatud ostudele. Kuller toimetab kauba maja välisukseni. Ei sisalda paigaldust.

Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055