Fotod on illustratiivsed.

Istumispall Götessons

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Tervis ja töötajate heaolu on muutumas ettevõtetes üha enam suurimaks väärtuseks – õnnelik ja end hästi tundev töötaja enesetunne peegeldub ka töötulemustes!

Istumispall Götessons on sinu kontori uus lemmik töövahend! Aktiivselt istumiseks mõeldud kontoritoolid on sisustusmaailma uus, kiirelt populaarsust koguv trend. Kui soovid ajaga kaasas käia ning hoida oma keha pidevas liikumises ka töötamise vältel, on istumispall Götessons loodud täpselt sulle!

Tundide kaupa paigal istumine väsitab ka kõige treenituma ning vastupidavama keha. Istumispall Götessons pakub sellel istujale võimaluse oma keha aktiivselt istumisel kasutada, mille läbi paraneb rüht. Just tänu liikumisvõimalusele kaovad kehast pinged, mis tulenevad tavaliselt kontoritoolil sundasendis istudes. Aktiivne istumine ning liikuvus vähendavad ka võimalust seljavalude tekkeks ning istumisest tulenevateks terviseriskideks.

Tepitud õmblustega istumispall on kõikvõimalikes värvitoonides ning selle keskel asetsev lukk on omamoodi silmapaistvaks disainelemendiks. Istumispalli kõljel olev nahast aas võimaldab palli lihtsa liigutusega tõsta ja asukohta vahetada. Katte all asetseb kummist pall, mille jäikust saab vastavalt soovile ja vajadusele kohendada.

Istumispall Götessons materjaliks on kvaliteediline ja kergelt hooldatav materjal, mille värviküllase valiku seast leiab igaüheks omale meelepärase istumisaluse. Lisa kontorisse või kodukontorisse veidi mängulisust ning istu hoopis pallil!

Mõõdud: Ø 65 cm

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055