Jenkkivoodi Unigold Onni 180×200 cm

2 051,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 1-3 nädalat

Tootja: Unigold

Puhasta

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Voodi on kahtlemata kogu majapidamise üks olulisematest mööbliesemetest, sest voodi kvaliteet määrab ära une kvaliteedi. Ja see omakorda mõjutab oluliselt kogu elukvaliteeti. Seega on seos loogiline – kui tahad kvaliteetset elu, rohkem energiat ja paremat und, siis tuleb investeerida voodisse.

Raamvoodi Onni on Unigold kollektsiooni värskenduskuuri läbinud voodi, mis pakub suurepärast magamisaset veelgi suurepärasema madratsiga. Tegemist on Soomes valmistatud mugava ja kvaliteetse voodiga, millel lasta kehal puhata ja täis laadida. Selle madrats on varustatud 5-tsooonilise taskustatud vedrusüsteemiga (5-zoned pocket spring system), mis arvestab magaja kehakujuga, tagades kehale optimaalse toe. Tsooniline verdumadrats pakub kehale tuge ning alumine Bonnel-vedrustusega raamiosa, mis vähendab magajale avalduvat survet.

Kahekohalise ONNI jenkkivoodi DUO-madrats on pööratav võimaldades ise valida madratsi pehmust. Vedrumadratsi jäikust saab valida ( M, L või XL).

Onni jenkkivoodi komplekti kuulub:

  • kvaliteetne 180×200 cm pocket-vedrumadrats
  • 2x 90 cm Bonnel-vedrustusega alusraam
  • viskoosvahust kattemadrats Onni 180×200 cm
  • metallist matt musta tooni jalad 12 cm (valikus ka teisi värve ning metallist jalad, erinevad kõrgused; küsi lisa!).

Kattemadrats Onni sisuks on 50 mm paksune profileeritud viskoosvaht FRX65. Pealismadratsi kate on varustatud tõmblukuga, eemaldatav ning pestav 60-kraadiga. Katteriie koosneb: 40% puuvill ja 60% polüester. Kattemadratsil on tõmblukk neljal küljel, võimaldades katteriide eemaldada kahes osas, kergendamaks pesemist masinas. Kõik Unigold voodikollektsiooni madratsid ja pealismadratsid on tunnustatud Allergialiidu poolt (Allergia-, Iho- ja Astmaliiton Allergiatunnus®)

Madratsi jäikus:

M – 1.8/1.7mm. Pehmema vedrustusega, sobides hästi külili- ja selilimagajale. Madrats kohaldub hästi näiteks õlgade all, hoides ära vereringe probleemid.
L – 2.0/1.8mm. Keskmine jäikus, mis sobib enamus kasutajale. Madrats kohaldub hästi keha erinevate kujudega, sobides ka külili ja selili magamiseks.
XL – 2.1/1,9mm. Jäigema vedrustusega pocket-vedrustus, mis järgib magaja kehakuju optimaalselt.

Voodi on kaetud kvaliteetse kangaga, mis on valikus kolmes värvitoonis: helehall, tumehall ja beež.

Vedrumadratsi jäikust saab valida ( M, L või XL).kas mõlemad pooled sama või erineva jäikusega.

Mõõdud: 180 x 200 x 58 cm (laius x sügavus x kõrgus). Lisaks jalgade kõrgus 12 cm.

Valikus on Onni jenkkivoodi ka mõõduga 180×210 cm. Küsi lisainfot!

Kangas

Beez, Helehall, Tumehall

Jalad

Classic metall must 12 cm

Madratsi jäikus

M+M, M+L, M+XL, L+L, L+XL, XL+XL

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055