Fotod on illustratiivsed.

Kaabeldus

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kaasaegne töökeskkond nõuab modernseid tehnilisi lahendusi! Kaasaegne ja innovaatiline kaabeldussüsteem integreerub kaunilt kontori sisekujundusega ning  võimaldab sul mugavalt kasutada sülearvutit ja internetti sõltumata sinu asukohast kontoris. Töökeskkond pole ealeski nii mugav olnud!

Kaablite paigaldamiseks, läbiviikudeks  ja kinnitamiseks töölaudadele on palju erinevaid võimalusi ja lahendusi. Vastavalt kontoriruumide planeeringust ja kasutusotstarbest tulenevatest  vajadustest on võimalik paigaldada lahendusi alates lihtsatest läbiviikudest ja kaablirennidest kuni keerulisemate lahendusteni.

Powerport kaabeldussüsteem tagab, et üha mobiilsemaks muutuvas töökeskkonnas on arvutite kaasamine läbirääkimistesse ja kliendikülastustesse lihtsam, kuivõrd pistikud ja liitmikud on käe-jala juures laua plaadil. Powerport tõuseb laua plaadi seest vertikaalselt üles, võimaldades ligipääsu mitmekülgsetele liidestele. Mudelil 29041-501 on kolm pistikupesa ja kaks data-liidest (RJ45, CAT 6). Mudelil 29041-502 on VGA-pesa, audio-pistik, kaks pistikupesa ja kaks data-liidest (RJ45, CAT 6).

Powerbox-kaabeldussüsteemi avatava katte alla on peidetud palju liideseid. Saadaval on vastavalt vajadusele erinevaid lahendusi nii töölaudadele, kui ka nõupidamislaudadele. Töölauale sobivas süsteemis on üldjuhul kolm pistikupesa ja kaks data-liidest (RJ45, cat 6). Mudel 29040-501 on sobilikum nõupidamislaudadele, kuivõrd selle standardvarustuses on kuus pistikupesa ja neli data-liidest (RJ45, CAT 6). Eritellimusena on võimalik soetada ka muud liideseid ja kombinatsioone.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055