Fotod on illustratiivsed.

Kapp-kummut Fuuga / 2 sahtlit + klaasuks

787,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kapp-kummut Fuuga on sedasorti mööbliese, milleta enam ei oskagi, kui see juba soetatud on. Harmoonilise minimalistliku disainiga lumivalge kapp toob ruumi valgust ja värskust. Avarad sahtlid mahutavad palju ning klaasukse taha saab sättida need esemed, mida toa kasutaja näidata soovib – raamatud, vaagnad või hoopis mänguasjad.

Minimalistlik valge kapp-kummut sobib päris modernsesse kui ka lihtsasse skandinaavialikku ruumi. Oma suurepärase funktsionaalsuse poolest on temast palju rõõmu nii magamistoas, lastetoas, elutoas, esikus kui isegi söögitoas. Mahuka kapp-kummuti abil saad luua kodus korra majja ja sulle olulised esemed on sahtlis või kapis tolmu eest ära.

Kappi toetavad tugevad omanäolised metalljalad. Klaasuks avaneb vasakult ning on varustatud magnetsulguriga, mis teda kindlalt hoiab. Ukse hinged on varjatud toredate valgete efektdetailidega.

Kahe sahtli ja klaasuksega kapp-kummut Fuuga on mõõduga 144x47x60 cm (laius x sügavus x kõrgus).

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055