Fotod on illustratiivsed.

Klaasvaheseinad Air

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Avatud ruumide organiseerimiseks on leidlik ning soodne variant klaasist vaheseinte kasutamine! Läbipaistev ruumikujundaja jätab alles avaruse ning valgusküllasuse, kuid samal ajal jaotab tööala väiksemateks osadeks. Air moodulvaheseintest saab moodustada ruumidesse suurepäraselt varieeritavaid modernseid töösaarekesi!

Klaasist vaheseinad tekitavad kontorisse avatud ning hubase keskkonna, mis näeb esmajoones hea välja ning samal ajal soodustab ka kiiret infovahetust ning sõbralikku õhustikku. Klaasid on ka väga hea helikindlusega, mis annab omakorda võimaluse privaatsemate koosolekuruumide loomiseks.

Kvaliteetsete Air vaheseinte elementidest on võimalik moodustada erinevaid kooslusi vastavalt ruumidele ning kollektiivi vajadustele. Vaheseinad on valmistatud karastatud klaasist, raamides on kasutatud alumiiniumi ning roostevaba terast.

Air-vaheseinte valmistamisel on kasutatud roostevaba terast, alumiiniumi ja 10 mm paksust tempereeritud turvaklaasi. Kvaliteetsed detailid, ukselahendused ja klaaselementide piimklaasist kujundid lisavad ruumile viimistletust ja stiili.

Vaheseinad on 214 cm kõrged ja on saadaval nelja standardlaiusega: 51, 81, 101 ja 121 cm. Süsteemi kuuluvad ka lukustavad liuguksed laiusega 80, 100 või 120 cm. Ava vaba laius on  72, 92 või 112 cm. Vaheseintele saab lisada kolm erinevat triibumustrit, et piirata vajadusel nähtavust.

 

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055