Fotod on illustratiivsed.

Korv Luhta

19,0049,00
15,2039,20

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 1-3 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Detailid loovad terviku! Omavahel harmooniliselt kokkusobituv mööbel ja sisustusdetailid loovad rahuliku õhustiku, kus on hea viibida.

Luhta korvid on läbi aegade klientide poolehoiu võitnud tänu mugavusele ja praktilisusele. Need põnevad paberist punutud korvid sobivad igasse ruumi. Näiteks saab tänu korvikestele esikus kindad ja mütsid kenasti organiseeritult hoiustada, magamistoas võib neid riidekapis aga sokkide ja pesu panipaikadena.

Mitmetes erinevates värvides ja suurustes korvidel on lai kasutuspind ja tänu sellele on need toredalt praktilised esemed. Luhta korv on mitmekülgne aksessuaar, mida sisekujunduses kasutada. Selleks, et sisustuses oleksid asjad komplektis, on kaval need valida ühe tootja poolt. Nii on stiil sama, tooted sobituvad omavahel ideaalselt kokku ning kõik on rahul.

Luht pakub igal hooajal uues valikus paberist punutud korve. Naturaalsest materjalist erinevas suuruses korvides on puidust põhjad, mis tagavad korvi vastupidavuse ja kuju.

Mõõdud:

38x32x32 cm (laius x sügavus x kõrgus)

36x26x20 cm (laius x sügavus x kõrgus)

32x21x18 cm (laius x sügavus x kõrgus)

 

Suurus

32x21x18cm, 36x26x20cm, 38x32x32cm

Värv

Must, Valge

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055