Fotod on illustratiivsed.

Lamp Dauphin

103,00 82,40

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Öeldakse, et erinevad aksessuaarid on sisekujunduses otsekui ruumi hing. Efektne tekstiilivalik, originaalne kunstiteos või eriline valgusti suudab särama lüüa kogu ülejäänud interjööri! Samal ajal kõneleb see nii mõndagi kodu elanike kohta – millised on nende huvid, kired ning iseloom.

Lamp Dauphin on inspireeritud soojadest lõunamaatoonidest. Assotsiatsioonid, mis tekivad, on igaühel erinevad: ühe viivad need Maroko vürtsiturgudele, teise haaravad Brasiilia rütmid, kolmanda Aasia maade rahu ning eneseotsingud. Üks on kindel: Dauphin ei jäta kedagi külmaks!

Paiguta laualamp kas elutuppa või magamistuppa mõnusa, hubase meeleoluvalguse loomiseks. Lamp Dauphin sobib suurepäraselt ka öökapivalgustiks! Lambi alumine osa on tugeva ning kindla konstruktsiooniga, mistõttu on seda väga hea kasutada ka väiksematel pindadel.

Too omale koju soojust ning hubasust ja pane see särama tõeliselt omanäolise aksessuaariga!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055