Fotod on illustratiivsed.

Latern Hurricane S

96,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Romantilise õhkkonna nii toas kui õues loob latern Hurricane S!

Hea seltskond, maitsev söök ja hubane keskkond värskes õhus loob mälestusi, mida saame meenutada ka talvel. Küünla leek loob sumeda meeleolu, ükskõik kas kasutad laternat terrassil, rõdul või toas. Skandinaavialiku disaniga latern Hurricane S on vase värvi metallist võrestikuga, mida ilmestab must nahast käepide.

Samasse sarja kuulub ka suurem latern Hurricane L, millel on pruuni värvi nahast käepide. Neid kahte koos kasutades saab luua hubase õhkkonna mitme valgusallikana. Isegi, kui küünlaid parasjagu ei põleta, mõjuvad laternad kauni sisustusdetailina.

Mida rohkem väikeseid valgusallikaid, seda hubasema meeleolu saab õhtuhämarusse luua! Sisusta laternaga Hurricane S terrass, rõdu või isegi siseruum – stiilne valgusallikas elava küünlaleegiga toob soojust. Valikus on halli värvi küünlalühter.

Ära jäta põlevat küünalt järelvalveta!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055