Fotod on illustratiivsed.

Laualamp Ake

87,00 73,95

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Naturaalse ent ääretult veetleva välimusega laualamp Ake on täiuslik just klassikalises stiilis interjööri!

Kuigi üldiselt võib klassikalist stiili lugeda pigem väärika ja suursuguse joontega disaini, siis laualamp Ake esindab selle looduslähedasemat poolt: naturaalsest puidust alusele toetuv valgustu on efektse kullakarva jalaga, tipneb aga looduslikust kangast lambikupliga. Aegumatu ja stiilne ühtaegu! Paiguta lamp näiteks kummalegi poole voodit öökappidele ning hubane valgus magamistoas aitab rahuliku atmosfääri luua.

Loodusest ja valgusest inspireeritud sari tunnustab naturaalseid materjale, mis lisavad ruumi harmoonilise hõngu. Puidu soojus, kivi tugevus ja kanga õrnus on need märksõnad, mida on Portugalist pärit Envy Lighting toodete disainimisel kasutatud. Naturaalsus on üha tugevamalt leidmas tagasiteed meie kodusesse keskkonda, täites selle hubasuse ja valgusega!

Mõõdud: 25 x 40 cm (läbimõõt x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055