Fotod on illustratiivsed.

Laualamp Allow / hall

225,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

Viimase 30 päeva madalaim hind: 180,00

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Erilise disainiga laualamp Allow otsib erilist kodu!

Meie, eestlased, oleme natuurilt pigem tagasihoidlikumad ning eelistame kõike, mis harjumuspärane ning tuttvalik. Isku seevastu julgustab oma tootevalikuga muutma ka koduseid interjööre omanäolisemaks ning erilisemaks! Sageli piisab vaid mõnest disaintootest – näiteks valgustist või tekstiilist – et anda ruumile täiesti uus ning värske ilme. See erilise disainiga laualamp Allow mõjub ruumis omaette kunstiteosena!

Sisustustrendides teeb endiselt võidukäiku minimalism koos julgete geomeetriliste joonte ning omanäoliste detailidega. Ka erilise disainiga laualamp Allow on silmapaistva vormiga: klassikalisemas stiilis suur ümar kuppel moodustab nauditava sümbioosi konkreetse ning tugeva metallist jalastruktuuriga. Tulemus on midagi palju enamat kui pelgalt lauavalgusti – see on mõtestatud interjöör!

Hoolikalt planeeritud ning oma eriliste elanike näoline sisekujundus on nii ajalises kui ka rahalises mõttes investeering, mis püsib väärtuslikuna pikka aega. Ka see erilise disainiga laualamp Allow lööb toa särama nii mitmeski mõttes. Tutvu Isku tootevalikuga ning loo oma koju kadestamisväärselt stiilne interjöör!

Laualamp Allow on valikus ka tulesinise kupliga. Komplekteeri oma Allow laualamp samas stiilis põrandalambiga!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055