Laualamp Boijo hele

249,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Envy Lighting

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Stiilsed elemendid rikastavad interjööri omapäraga!

Modernne laualamp Boijo sobib just urbanistliku meeleolu loomiseks. Valgusti põnev välimus pakub silmailu ka päevasel ajal.

On olemas kahte sorti lauavalgusteid: neutraalsed, isegi tagasihoidlikud laualambid, mille põhifunktsiooniks on teha korralikult oma tööd ehk valgustada soovitud ala… Ja siis on erilised, karakteriga laualambid, mis lisaks valgustamisele annavad ruumile lisaväärtust. Modernne laualamp Boijo kuulub kahtlemata teise kategooria lauavalgustite hulka.

Kahtlemata annab unikaalne ja stiilne valgusti oma panuse atmsofääri kujundamisel. Paiguta lamp Boijo elutuppa kummuti peale, esikusse kapile või magamistuppa. Looduslähedastest materjalidest valgusti valgusti on endas ühendanud betooni ja puidu elemendid. Modernne lamp tipneb valget tooni ümara kupliga.

Mõõdud: 42 x 105 cm (läbimõõt x kõrgus)

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055