Laualamp Carea / hele madalam

191,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Isikupärase disainiga laualamp Carea on karakteriga sisustuselement!

Sisustustrendides teeb endiselt võidukäiku art déco oma julgete geomeetriliste vormide ning omanäoliste detailidega. Ka see isikupärase disainiga laualamp köidab meeli oma julge ning unikaalse kujuga. Elegantse laualambi Carea jalg koosneb keraamilistest elementidest, mis on kokku laotud keerukujulisena.

Isikupärase disainiga laualamp Carea on ideaalne kaaslane magamistuppa öökapile või elutuppa diivanilauale. Dünaamilise vormiga lauavalgusti loob tuppa nii valgust kui ka energiat, liikuvust. Heledad toonid mõjuvad avaralt ja värskendavalt.

Isku pöörab oma tootevalikus disaintoodetele suurt rõhku. Soovime sellega julgustada eestlasi muutma ka oma kodust interjööri järjest omanäolisemaks ning erilisemaks! Sageli piisab vaid ühest-kahest disaintootest, et anda ruumile täiesti uus ning värske hingamine. Carea disainvalgustite sarja kuulub lisaks laualambile ka põrandalamp, samuti pakume erinevaid värvitoone. Tutvu kindlasti ka ülejäänud tootevalikuga!

60 cm kõrgune lamp seisab puidust alusel ning tipneb klassikaliselt valge lambivarjuga.

Mõõdud: 35 x 60 cm (laius x kõrgus)

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055