Fotod on illustratiivsed.

Laualamp Garon / roheline

181,00 153,85

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Laualamp Garon on õrn ent silmapaistev valgusti.  See on skandinaavialiku disaini tippklass, mis ei edvista asjatult luksuse või glamuuriga!

Elegantne klaasist jalaosaga laualamp Garon mõjub romantiliselt, kuid samas annab aimu, et omanikul on hea maitse disaini osas. Kuigi klaas on valgustite seas klassikaline materjal, mõjub selle alt avatud disain ning ümar rohekas lambikuppel ootamatult värskendavalt.

Lisaks efektsele väljanägemisele on laualamp Garon vägagi praktiline. Kuna laualamp on valmistatud klaasist, mõjub see ruumis avarust juurde andvalt. Kõrgusega 54 cm on efektne laualamp Garon ideaalne valgusti nii eltu- kui magamistuppa.

Isku pöörab oma tootevalikus disaintoodetele suurt rõhku. Soovime sellega julgustada eestlasi muutma ka oma kodust interjööri järjest omanäolisemaks ning erilisemaks! Sageli piisab vaid ühest-kahest disaintootest, et anda ruumile täiesti uus ning värske hingamine. Tutvu kindlasti ka ülejäänud tootevalikuga!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055