Fotod on illustratiivsed.

Laualamp Jena / hõbedane

214,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kauni disainiga laualamp Jena toob tuppa elegantsi!

Art Deco stiilis laualamp Jena teeb veelgi luksuslikumaks valge värvi kombinatsioon hõbedasega. Keraamiline sihvakas jalg koosneb abstraktsetest vormidest, mis teeb sellest tõeliselt silmapaistva disainelemendi! Laualamp  Jena köidab meeli oma voolava kujuga.

Elegantse disainiga laualamp Jena sobib nii elu-, magamis- kui ka lastetuppa. Laualambi hele toon toob interjööri avarust ja helgust. Dünaamilise kujuga keraamiline lambijalg on ehitud hõbedase lambivarjuga. See unikaalne laualamp loob tuppa nii valgust kui ka energiat ning elegantsi!

Isku pöörab oma tootevalikus disaintoodetele suurt rõhku. Soovime sellega julgustada eestlasi muutma ka oma kodust interjööri järjest omanäolisemaks ning erilisemaks! Sageli piisab vaid ühest-kahest disaintootest, et anda ruumile täiesti uus ning värske hingamine.

Laualamp Jena kõrgus on 79 cm.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055