Fotod on illustratiivsed.

Laualamp Nateza

239,00 191,20

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Väiksemate sisustusdetailide abil on imelihtne muuta oma kodu stiilseks, isikupäraseks ning mõnusaks kohaks. Mängida saab nii tekstiilide, dekoratiivesemete kui ka valgustitega. Eri tüüpi valgustid on seejuures veel eriti tänuväärsed oma praktilisuse poolest: õige laualamp annab aktsendi nii toa interjöörile kui ka tagab meie silmade hea tervise.

Nateza laualambi näol on tegemist loomingulise disainvalgustiga. Isku pöörab oma tootevalikus disaintoodetele suurt rõhku. Soovime sellega julgustada eestlasi muutma ka oma kodust interjööri järjest omanäolisemaks ning erilisemaks! Sageli piisab vaid ühest-kahest disaintootest, et anda ruumile täiesti uus ning värske hingamine.

72 cm kõrgune Nateza laualambi kaasaegselt puhtad ning selged, konkreetsed jooned on iseäranis hinnatud minimalistliku interjööri armastajate seas. Materjalidest on lambi disainimisel kasutatud kvaliteetset puitu ning metallist peenikest toru, lambivari on trendikalt heledas toonis. Lisaks laualambile kuulub modernsesse Nateza valgustitesarja ka samas stiilis põrandalamp. Ühe sarja toodete soetamine on lihtne viis tervikliku interjööri loomiseks!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055