Fotod on illustratiivsed.

Laualamp Scala

123,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Sisekujundustrendide maailmas teeb endiselt võidukäiku art déco oma julgete geomeetriliste vormide ning omanäoliste detailidega. Enim kohtab silmapaistvaid lahendusi modernsemates elamutes, kuid julgustame kõiki muutma oma interjööre põnevamaks stiilsete sisustusaksessuaaride abil! Ka see eriline laualamp Scala haarab vaataja tähelepanu oma unikaalse disainiga!

Lauavalgusti Scala on kahtlemata üks karakteriga sisustuselement. Sageli piisabki vaid ühest-kahest isikupärasest disaintootest, et anda interjöörile just see viimane puuduolev lihv tervikust. Valgustid on suurepärane valik ka oma praktilisuse poolest. Väiksemaid disainvalgusteid saab kasutada lisaks olemasolevatele üldvalgustitele näiteks aknalaual, riiulil, põrandal, öökapil, laual – lase vaid fantaasial lennata!

Laualamp Scala ühendab endas erinevaid geomeetrilisi vorme ning ka materjale: lambi disainimisel on kasutatud nii puitu kui ka keraamikat. Mõõtmetelt on tegemist pigem väiksema lauavalgustiga, mis teeb sellest ideaalse valiku öökapile, riiulisse või diivanilauale.

Lamp Scala kõrgus on 53 cm.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055