Laualamp Shah

175,00 148,75

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Soovid sisekujundusse veidi eksootikat tuua? Laualamp Shah on põneva välimusega valgusti ilmestamaks kodust keskkonda!

Disainerite oskuslikult loodud disain tasakaalustab täiuslikult naturaalsed materjalid ja veidi futuristliku välimuse. Laualamp Shah on justkui idamaadest pärit valgusti, mille puidust jalal on väljavoolitud elemendid. Lamp tipneb aga klassikaliselt ümara valge kupliga. Lihtne ent efektne aksessuaar interjööri!

Loodusest ja valgusest inspireeritud sari tunnustab naturaalseid materjale, mis lisavad ruumi harmoonilise hõngu. Puidu soojus, kivi tugevus ja kanga õrnus on need märksõnad, mida on Portugalist pärit Envy Lighting toodete disainimisel kasutatud. Naturaalsus on üha tugevamalt leidmas tagasiteed meie kodusesse keskkonda, täites selle hubasuse ja valgusega!

Maheda valgusega laualamp Shah on täiuslik nii boheemlasliku hõngu toas kui ka minimalistlikult modernses ruumis, kuhu efektne aktsent luua.

Mõõdud: 28 x 64 cm (läbimõõt x kõrgus)

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055