Fotod on illustratiivsed.

Laualamp Sole

381,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Klassikalised aksessuaarid loovad aegumatu tunnetuse kogu interjööris. Laualamp Sole on elegantne ja kaunis ehe kapi pinnale!

Tagasihoidliku välimuse taga peitub aga hoolikalt valitud disain: naturaalsed materjalid mõjuvad looduskeskselt ning on stiilsed läbi ajastute. Lisaks on laualamp Sole sobitatav nii maalähedasse suvilasse kui ka modernsesse linnakoju. Puidust jalg on allapoole laienev, mis tagab stabiilse aluspinna ning on tasakaaluks ümarale valgele lambikuplile.

Loodusest ja valgusest inspireeritud sari tunnustab naturaalseid materjale, mis lisavad ruumi harmoonilise hõngu. Puidu soojus, kivi tugevus ja kanga õrnus on need märksõnad, mida on Portugalist pärit Envy Lighting toodete disainimisel kasutatud. Naturaalsus on üha tugevamalt leidmas tagasiteed meie kodusesse keskkonda, täites selle hubasuse ja valgusega!

Elegantselt moodsa stiiliga laualamp Sole särab sisustuses kui päike!

Mõõdud: 35 x 76 cm (läbimõõt x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055