Fotod on illustratiivsed.

Laualamp Sten

146,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Omapära, mis eristub ruumis ja lisab sinna kaasaegset tunnetust – laualamp Sten valgustab ja ehib interjööri looduslike detailidega!

Põnevad lahendused disainis on need, mis oskuslikult suudavad klassika ja modernismi loovuslikult ühendada. Laualamp Sten on küll tavapärase ümara valgest kupliga, kuid toetub hoopis kahele puidust jalale. Aluseks olev betoonist ümar tugi tundub aga rabab oma eripäraga. Kõik kolm materjali mõjuvad interjööris loomulikult, lisades sinna hubasust ja kodusoojust.

Loodusest ja valgusest inspireeritud sari tunnustab naturaalseid materjale, mis lisavad ruumi harmoonilise hõngu. Puidu soojus, kivi tugevus ja kanga õrnus on need märksõnad, mida on Portugalist pärit Envy Lighting toodete disainimisel kasutatud. Naturaalsus on üha tugevamalt leidmas tagasiteed meie kodusesse keskkonda, täites selle hubasuse ja valgusega!

Mõõdud: 25 x 66 cm (läbimõõt x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055