Fotod on illustratiivsed.

Laualamp Wave / valge

174,00 147,90

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Oma kodu ilmet on imelihtne muuta väiksemate sisustusdetailide abil. Mängida saab nii tekstiilide, dekoratiivesemete kui ka valgustitega: lihtne disain ning heledad toonid mõjuvad skandinaavialikult avaralt; geomeetrilised elemendid ning erinäolised vormid muudavad ruumi aga modernsemaks. Eri tüüpi valgustid on seejuures veel eriti tänuväärsed oma praktilisuse poolest: õige laualamp annab aktsendi nii toa interjöörile kui ka tagab meie silmade hea tervise.

Laualamp Wave on unikaalne disainvalgusti. Isku pöörab oma tootevalikus disaintoodetele suurt rõhku. Soovime sellega julgustada eestlasi muutma ka oma kodust interjööri järjest omanäolisemaks ning erilisemaks! Sageli piisab vaid ühest-kahest disaintootest, et anda ruumile täiesti uus ning värske hingamine.

Lauavalgusti Wave on trendikalt valget tooni ning mõjub mistahes ruumis rahustavalt ega tüki liigselt esile. Kui aga pilk lauavalgustil peatuma jääb, naelutab see vaataja tähelepanu. Modernselt kaasaegne, kuid lainetavalt pehme laualamp Wave sobib suurepäraselt nii elu- kui ka magamistuppa mõnusa meeleoluvalguse tekitamiseks.

Valikus on nii läikiva kui ka matt pinnaga valgusti!

Mõõdud: 35 x 65 cm (läbimõõt x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055