Fotod on illustratiivsed.

Laud 7303 (kõrgus 730 mm)

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Laud on üks enim kasutatud tarbeese igas kodus, mis pakub hädavajalikku lisapinda asjade asetamiseks, töötamiseks, einestamiseks ja õppimiseks. Juhul kui sinu kodu või kontor pole ülemäära ruumikas, on mõistlik soetada laud, mis sobib mitmeks eriotstarbeks.

Mida lihtsam ja rahulikum on ümbritsev miljöö, seda kergem on ruumis keskenduda ja efektiivselt töötada. Laud 7303 on välimuselt ülimalt lihtne ja tagasihoidlik, mistõttu sulandub see hästi igas stiilis interjööriga ning toetab igati töö tegemist ja/või õppimist.

Laud 7303 on õhuke ja kaalult kerge, võimaldades seda saab vajadusel hõlpsasti ruumist ruumi liigutada. Eriti nutikas on soetada laud tulevasele tudengile, kes kodust välja kolides saab laua kaasa võtta ja tänu selle kergusele imelihtsasti sellega kolida ning uute interjööridega sobitada. Vaatamata kergusele pakuvad neli lauajalga korralikku toestust, muutes laua väga stabiilseks ja laskmata laual kõikuda.

Vali ruumiplaaniga ideaalselt sobituv laud! Laud 7303 on saadaval nii ümmarguse kui ka ristküliku kujulise lauaplaadiga. Laua kõrgus on 730 mm.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055