Laud BW GetUpDesk + kott

288,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

Viimase 30 päeva madalaim hind: 244,80

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Tee vahelduseks püsti seistes tööd – funktsionaalne laud BW GetUpDesk annab liikumisvabaduse!

Kui oled üks neist, kes unustab end pikka aega toolile liikumatult istuma, siis vahelduseks püsti seismine tuleb igati kasuks! Laud BW GetUpDesk on ergonoomiline lahendus, mille saad paigutada oma olemasoleva töölaua peale. See vineerist kompaktne lauake pakub võimaluse ka püsti seistes tööd teha. Tänu reguleeritavale kõrgusele sobib laud BW GetUpDesk igas pikkuses kasutajale, ka lastele!

Laud BW GetUpDesk on nutikas alus sülearvutile, mille taga saad kas püsti seistes, laua taga istudes või lausa maas istudes tööd teha. Laua jalad on disainitud spetsiaalselt libisemisvastaseks ning hoiavad ühtaegu ka aluspinda kriimustuste eest. Lihtsasti lahti ja kokku käiv lauda on lihtne endaga kaasa võtta ning sobib kasutamiseks nii tööl, kodus, suvilas kui ka isegi reisil olles.

Isku uus ja moodne tootesari BW koosneb ergonoomilisest mööblist, mis lisab tööpäeva energiat ning ilmestab interjööri põhjamaiselt stiilse disainiga. Kollektsiooni kuuluvad peamiselt musta ja valge värvilahendusega tooted, mis kõik sobivad omavahel tervikliku lahenduse loomiseks. BW sarja mööblit kombineerides täiustad tööruumi uue värske hingamisega!

Vastupidavast vineerist valmistatud ja laminaadiga kaetud laud BW GetUpDesk on toodetud Soomes. Kaasa tuleb mugav kandekott!

Laua kaal on 4,5 kg.

Mõõdud: 54 x 55 x 61 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Kandekott

Ei, Jah

Tule Tallinna või Tartu kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 75€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055