Fotod on illustratiivsed.

Laud Moni ümar

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Antimikroobsete omadustega lauaplaat on valmistatud spetsiaalse hõbeda või vase tehnoloogiaga. Antimikroobne mööbel takistab aktiivselt mikroobide, bakterite, hallituste, seente ja teiste haigustekitajate levikut, paljunemist ja vähendab nendesse haigestumist.

Kuidas antimikroobne materjal baktereid ja viiruseid hävitab? Lauaplaadi materjali integreeritud hõbe lõhustab haigustekitajat mitmel moel: hõbedaioonid kinnituvad ja lõhuvad haigustekitaja rakumembraani, takistavad selle ainevahetust ja kinnituvad DNA-le, mis kõik kokku takistab bakteri ellujäämist ning paljunemist.

Küsi lisa Isku spetsialistidelt ning loe lähemalt antimikroobsest mööblist siit: https://isku.ee/health

Kohvikute ja sööklate puhul on üheks olulisimaks sisustusesemeks söögilaud. Sellises keskkonnas kehtib kuldreegel, et lihtsuses peitub võlu, kuivõrd mitu lauda peavad kõrvuti asetsedes head välja nägema. Moni üldlaud on parim valik ühtse ilmsega terviku loomiseks igas toitlustusasutuses.

Kohvikutes ja sööklates peab söögilaud olema mugava kõrgusega enamikule einestajatest, ruumika lauapinnaga ning rohke jalaruumiga laua all. Moni üldlaud on vastab kõikidele eeltoodud kriteeriumitele, pakkudes mugavat einestamisaset kõikidele laua ümber istujatele. Jäägu või kauemaks!

Moni üldlaual on tugevad ja stabiilsed metalljalad, mis on varustatud kummiotstega. Nõnda püsib laud kõikumata paigal ega riku põranda viimistlust. Lauajalgade asetsus lubab mugavalt laua ümber istuda ilma, et jalgadel oleks ebamugavalt kitsas.

Moni üldlaud on saadaval nii ümmarguse kui ka kandilise lauaplaadiga. Ümmarguse lauaplaadi teeb eriliseks efektne metallist äär. Omale meelepärase Moni üldlaua lauaplaadi saad valida laiast Isku lauaplaatide valikust.

Lihtsa, ent ilusa Moni üldlaua kõrgus on 730 mm.

Valikus on nii ümar või kandiline lauaplaat, valge hõbeda või vase tehnoloogiaga.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055