Fotod on illustratiivsed.

Laud Tere 60x58x44 cm

196,00 166,60

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 6-10 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Tere kollektsiooni näol on tegemist tooteseeriaga, mis on loodud Soome tippude poolt eesotsas disainer Saara Renvalliga. Silmapaistev ning kõrgekvaliteediline Tere-seeria on mõeldud eeskätt avalikesse ruumidesse nagu fuajeed, oote- ning kontoriruumid, ent miks kombineerida neid ka kodusesse interjööri!

Modernsesse tooteperekonda kuulub lisaks lauale ka tugitool ning diivan koos väga paljude erinevate varieerimisvõimalustega. Valida saab nii kanga kui metallosade toone ning luua terviklahendus, mis sobib just sinu interjööri!

Laud Tere on vormilt minimalistlik: kroomitud lauaraam toetab säravpuhast valget värvi lauaplaati, millele lisab funktsionaalsust lai sahtliosa. Oma mõõtudelt sobib laud Tere ka nurga- ning U-kujuliste diivakomplektide juurde, samuti mooduldiivani komplekti.

Küsi kindlasti lisainfot, kui soovid Terest luua suuremaid mööblikooslusi. Oleme meelsasti valmis tegema pakkumise, mis on mõeldud just sulle!

Laua Tere mõõdud on 60x58x44 cm.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055