Fotod on illustratiivsed.

Led-valgusti Diasonic

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kodukontorit sisustades peaks lähtuma lisaks sisustuselementide sobivusest üleüldise interjööriga ka praktilisusest. Üks enim kasutust leidev töövahend on laualamp. Õigesti valitud laualamp hoiab silmade tervist ega lase silmadel liiga kiiresti ära väsida. Kui väärtustad stiilsust ja modernseid lahendusi, siis led-valgusti Diasonic on ainuõige valik!

Led-valgusti Diasonic on välimuselt ülimalt minimalistlik, lisades veidi futusristlikku hõngu igasse kontorisse. Valgusti erilisus seisneb selle tehnilistes näitajates. Lambi valguse intensiivsust on võimalik reguleerida viieastmelisel skaalal, lisaks saad valida valgustuse tonaalsuse temperatuuri – soe valgus lisab ruumile hubasust, jahe valgus hoiab meelt ärksamana. Nõnda saad valida silmadele mugavaima valguse kas töötamiseks, lugemiseks või puhkemomendiks.

Lisaks on led-valgusti Diasonic varustatud USB pesaga, et saaksid vajadusel mugavalt mobiiltelefoni või mõnd muud nutiseadet laadida. Sel on automaatne 1,5 tunni väljalülitustaimer energia säästmiseks. Tänu kaasaegsele LED-moodulile on  valgusti oodatav eluiga üle 40 000 tunni. See tähendab, et kontori tavatingimustes kasutatuna peab valgusti vastu üle 20 aasta. Lamp on saadaval nii valge kui ka mustana.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055