Matrix I TALL töölauad

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Kas oled pikemat kasvu ja madala töölaua taga istumine väsitab su keha? Või eelistad niisama töötada pool-istuvas asendis? Juhul, kui naudid töötamist kõrgeks reguleeritud toolis, siis Matrix I TALL töölaud on tõenäoliselt sinu uus lemmik!

Pane kokku oma unelmate töölaud! Minimalistliku välimusega laua saab hõlpsasti pisidetailidega interjööriga sobituvaks muuta. Nimelt saad valida Matrix I TALL lauajalgade värviks kas grafitihalli, hõbehalli või kroomi. Kroomitud jalad jätavad šiki mulje, teisalt grafitihallid jalad ilmsetavad ruumi modernsusega. Lisaks saad valida lauaplaadi kuju ja mõõdu laiast Isku lauaplaatide valikust.

Pole saladus, et mugavas asendis istumine aitab töötamisele märksa rohkem kaasa, kui kokkusurutult ebamugav istumisasend. Õige kõrgusega laud ei lase kehal sundasendist tulenevalt kiiresti ära väsida, vaid hoiab rühti ning meele erksana.

Matrix I TALL töölaud võimaldab pikemakasvulistel lauakasutajatel tööpäevast täit rõõmu tunda, kuivõrd tegu on kõrge reguleeritava lauaga. Kõrguse reguleerimisvahemik on 800-1005 mm. Matrix I TALL jalgade reguleerimisosa on varustatud katikuga.

Kohaletoimetamine
Tule kauplusesse järgi - TASUTA
E-poe ost üle 600€ - transport TASUTA*
E-poe ost alla 600€ - transport Tallinn ja Viimsi 39€*; ülejäänud Eesti 59€*

*Kehtib vaid e-poe kaudu sooritatud ostudele. Kuller toimetab kauba maja välisukseni. Ei sisalda paigaldust.

Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055