Fotod on illustratiivsed.

Matrix I TALL töölauad

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kas oled pikemat kasvu ja madala töölaua taga istumine väsitab su keha? Või eelistad niisama töötada pool-istuvas asendis? Juhul, kui naudid töötamist kõrgeks reguleeritud toolis, siis Matrix I TALL töölaud on tõenäoliselt sinu uus lemmik!

Pane kokku oma unelmate töölaud! Minimalistliku välimusega laua saab hõlpsasti pisidetailidega interjööriga sobituvaks muuta. Nimelt saad valida Matrix I TALL lauajalgade värviks kas grafitihalli, hõbehalli või kroomi. Kroomitud jalad jätavad šiki mulje, teisalt grafitihallid jalad ilmsetavad ruumi modernsusega. Lisaks saad valida lauaplaadi kuju ja mõõdu laiast Isku lauaplaatide valikust.

Pole saladus, et mugavas asendis istumine aitab töötamisele märksa rohkem kaasa, kui kokkusurutult ebamugav istumisasend. Õige kõrgusega laud ei lase kehal sundasendist tulenevalt kiiresti ära väsida, vaid hoiab rühti ning meele erksana.

Matrix I TALL töölaud võimaldab pikemakasvulistel lauakasutajatel tööpäevast täit rõõmu tunda, kuivõrd tegu on kõrge reguleeritava lauaga. Kõrguse reguleerimisvahemik on 800-1005 mm. Matrix I TALL jalgade reguleerimisosa on varustatud katikuga.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055