Fotod on illustratiivsed.

Matrix J töölauad

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kas otsid universaalset töölauda kodukontorisse, büroosse või avatud ruumiplaaniga hub’i? Miskit mis sobituks iga interjööriga ja oleks lihtsasti liigutatav?  Matrix J töölaud on selle jaoks parim valik!

Matrix J töölaud on kaasaegne, multifunktsionaalne ja praktiline. Matrix J töölaua muudab eriliseks asjaolu, et sel on kaks tava- ja kaks lukustatavate ratastega jalga, mistõttu on lauda ülimalt lihtne vajadusel ümber paigutada. Matrix J töölaud on ideaalne valik koju, kus saad vajadusel laua ruumi nurka lükata või kasutada hoopis mõnel muul otstarbel – näiteks elutoas külaliste võõrustamiseks.

Matrix J töölaud on reguleeritavate jalgadega, see tähendab, et laua kasutaja saab valida ergonoomiliselt sobiva kõrguse selle taga istumiseks. Laua reguleerimisvahemik on 205 mm (st laua kõrgus muutub vahemikus 630-835 mm). Lauajalgade reguleerimisosa on varustatud katikuga. Nõnda on tagatud, et laua kasutaja ei väsi liialt kiiresti istumisest vales asendis ja saab maksimaalselt efektiivselt töötada.

Matrix J lauajalgade standardvärvused on grafitihall, hõbehall ja kroom. Matrix J sarja lauale saad valida Isku lauaplaatide laia valiku seast kontoriga täpselt sobituvate mõõtudega lauaplaadi kuju.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055