Matrix Y lauad 730 mm ja 900 mm

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Lihtsuses peitub võlu! Tööruumi või klassi sisustamisel tuleks lähtuda eelkõige lihtsusest. Rahuliku ja lausa taotuslikult tagasihoidliku ilmega korras ja puhas ruum aitab kaasa aktiivsele mõttetööle ning hoiab meele reipana terve pika tööpäeva vältel. Matrix Y on suurepärane töölaud igasse interjööri!

Matrix Y on pretensioonitu ja minimalistlik töölaud. Vaatamata õhukesele lauaplaadile on tegu äärmiselt stabiilse lauaga. Matrix Y töölaud sobib suurepäraselt nii koju kodukontorisse, lapsetuppa kooliauaks või hoopis soliidse lahendusena avalikesse asutustesse.

Töölaua soetamsel on oluline tähelepanu pöörata ruumi ja laua proportsioonidele. Liialt suur või väike laud ei mõju ruumi tervikus visuaalselt kaunina. Matrix Y töölaua puhul on suurepärane, et lauaplaadi kuju ja mõõdu saad valida Isku lauaplaatide laiast valikust.(LINK)

Lisaks on oluline ka töölaua kõrgus. Õige kõrgusega laual on positiivne mõju töövõimele ja füüsilisele tervisele. Matrix Y töölaua saad soetada kõrgusega kas 730 mm või 900 mm. Nõnda on sul võimalik igasse ruumi soetada perfektselt sobituv töölaud!

Kohaletoimetamine
Tule kauplusesse järgi - TASUTA
E-poe ost üle 600€ - transport TASUTA*
E-poe ost alla 600€ - transport Tallinn ja Viimsi 39€*; ülejäänud Eesti 59€*

*Kehtib vaid e-poe kaudu sooritatud ostudele. Kuller toimetab kauba maja välisukseni. Ei sisalda paigaldust.

Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055