Fotod on illustratiivsed.

Mode esipaneelid

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Aina enam ettevõtteid eelistab luua oma kontorisse avatud keskkonda, mis soodustaks kiiret infovahetust ning sõbralikku ühtehoidvat atmosfääri. Samal ajal tuleks mõelda aga ka sellele, kuidas säilitada avatud ruumis privaatne töötsoon, mis võimaldaks rahulikult keskenduda ning summutaks igapäevase kontorielu siginat-saginat.

Tänapäevaks on juba mitmed uuringud tõestanud, et pidev müra sees viibimine mõjub meie tervisele halvasti. Ja seda müra on meie ümber paratamatult väga palju, nii tööl kui ka kodus. Seepärast on ruumi akustikat parandavatesse lahendustesse investeerimine nutikas ning ettenägelik otsus, mille tulemuseks on terved, rõõmsad ning motiveeritud töötajad.

Suuremate töötsoonide eraldajatena pakub Isku mitmeid vaheseinasüsteeme, ent väiksema ala, näiteks töölaua privaatsemaks muutmiseks piisab ka heli neelavast lauapaneelist. Selline esipaneel on väga lihtne, nutikas ning käepärane viis töötajale kvaliteetse ning vaikse töökeskkonna loomiseks!

Mode esipaneeli on väga lihtne paigaldada: heli summutav element kinnitatakse lihtsalt laua külge. Paigutades kahe töölaua vahele ühe lauapaneeli, lood kaks rahulikku töötsooni! Meie tootevalikus on ka palju erinevaid värvitoone ja suurusi, et leiaksid kontori interjööriga sobivaima. Võta meiega julgelt ühendust!

Esipaneelidele saab juurde valida ka metallist jalad või mugavad rattad.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055