Mooduldiivan Dyyni

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Mõõdud

Kirjeldus

Kirjeldus

Mööbli valimine on kontori sisustamise juures esimene ning kõige olulisem etapp. Lähtuda tuleks nii funktsionaalsusest, kvaliteedist kui ka mugavusest. Vähetähtsam pole muidugi ka sobitumine kontori üldise interjööri ning atmosfääriga. Mööbli abil saab rõhutada ka ettevõtte väärtusi ning filosoofiat!

Disainer Tapio Anttila loomingusse kuuluv Dyyni mooduldiivan on vabaduse, loovuse ning funktsionaalsuse sümboliks. Mooduldiivani eripäraks on see, et diivani osadest võib luua paindliku ja just oma vajadustele sobiva diivanikomplekti. Mooduliteks on ühe-, kahe- ja kolmekohaline istumisosa, mille külge saab kinnitada selja- ning käetoe. Komplekti kuulub ka lauamoodul.

Moodulite komplekteerimise võimalusi on lõputult! Kõik diivanite osad on oma disainis ka iseseisvalt terviklikud – võid seada neid oma kontorisse täpselt sellises kombinatsioonis, nagu soovid: ühe-, kahe- või kolmekaupa, diivanilauaga moodulite keskel või eraldiseisvana. Valik on sinu!

Kvaliteetse mooduldiivani Dyyni iste, selja- ning käetoed on kaetud kergesti puhastatava kangaga. Moodulkonstruktsioon võimaldab ka erinevate kangaste kombineerimist! Samuti on võimalus valida, kas soovid diivani puitosasid kasest või pöögist; metallosade värvivalikus on hall, hõbe ja kroom.

Mooduldiivani ühe osa laius on 600 mm, sügavus 600 mm ning kõrgus 400 mm.

Kohaletoimetamine
Tule kauplusesse järgi - TASUTA
E-poe ost üle 600€ - transport TASUTA*
E-poe ost alla 600€ - transport Tallinn ja Viimsi 39€*; ülejäänud Eesti 59€*

*Kehtib vaid e-poe kaudu sooritatud ostudele. Kuller toimetab kauba maja välisukseni. Ei sisalda paigaldust.

Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055