Fotod on illustratiivsed.

Mooduldiivan Syke

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kontori või muu avaliku ruumi sisustamisel mängivad olulist rolli praktilisus ja disain. Esmamulje külalistele või klientidele loobki just ruumi sisustus.

Moodulitest koosnev sari Syke kõneleb puhast modernset disainikeelt, mille multifunktsionaalsus võimaldab isikupärastatud interjöörilahendust. Soome disainerite loodud sarja moodulitest saab kujundada nii tugitooli, kahe- või neljakohalise diivani või hoopis suurema nurgadiivani. Syke sarja diivani seljatugi on iseloomuliku nurgelise disainiga, võimaldades neid kasutada mitmekülgsete diivanikomplektide loomiseks.

Diivan Syke koosneb erinevatest moodulitest, tänu millele võib kujundada istumisalasid nii käetugedega kui ilma, seljatoega kui ilma jne.  “Tahtsin luua mooduldiivani, mille abil saaks paindlikult kujundada tervikliku diivanirühma,” ütleb sarja loonud disainer Mikko Laakkonen. Kõik diivanite osad on oma disainis ka iseseisvalt terviklikud – nendest saab luua iga ruumi jaoks sobiliku kombinatsiooni!

Moodulkonstruktsioon võimaldab ka erinevate kangaste kombineerimist. Kangaste valik on lai, küsi kindlasti lisa!

Syke sarja kuulub ka lauamoodul. Tegu on nutika disainiga, mille avaus võimaldab ajakirju vertikaalasendis paigutada. Laua värvivalikud: must, valge, hall, kollane, sinine, roheline ja punane. Nii laua- kui diivanimoodulid toetuvad sirgele metallist jalgadele, mille viimistluseks on kas grafiithall, helehall või kroom.

Tutvu Syke sarja moodulitega ja mõõtudega pildigaleriis!

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055