Fotod on illustratiivsed.

Nagi Porter

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja: Monena

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Nutika kujundusega nagi Porter üllatab rohkete võimalustega!

Multifunktsionaalsus on tänapäeval üha rohkem hinnatud omadus kvaliteedi kõrval. Soome disainerite loodud riidenagi ülerõivastele toimib ka kui ruumi eraldaja näiteks kodus esikus või hoopis avatud kontoris. Metallist raamiga riidenagi võimaldab tänu rohketele konksudele riputada nii jakid-joped kui ka sallid-mütsid. Peakatete hoiustamiseks on täiuslikud just nagi kaarjad tipud, madalamal astmel olevad konskud aga käekoti riputamiseks.

Kuna nagi Porter on kasutatav 360-kraadi, siis ei pea sellist disainelementi kindlasti mitte ruumi nurka paigutama! Lisaks rohketele konksudele võimaldab nagisse rippuma jätta ka vihmavarjud. Nagi keskel olevad metallist riiulialad on aga ideaalne näiteks võtmete hoiustamiseks, et need ruumist väljudes kohe silme all oleks kaasa haarata.

Mõõdud: 60 x 40 x 180 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055