Fotod on illustratiivsed.

Nõupidamislaud Matrix T Manual 630 – 830 mm

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Nõupidamislaud peab olema väärikas, kvaliteetne ja kõikumatu, kuivõrd see peegeldab ettevõtte suhtumist tööeetikasse ning sise- ja välissuhetesse. Seetõttu on mõistlik investeerida heasse ja efektsesse nõupidamislauda. Matrix T Manual nõupidamislaud sobib ka kõige nõudlikumale ettevõtjale!  

Nõupidamislaua valikul tuleks lähtuda selle kvaliteetsusest, ergonoomilisusest ja mitmekülgsusest. Matrix T Manual sarja lauad on vastupidavad, reguleeritavad ja minimalistliku välimusega, sobides hästi nii individuaalseks kui ka rühmatööks.  

Matrix T Manual lauad on varustatud manuaalselt reguleeritava T-jalaraamiga, mis võimaldab tööpinna kõrguse muutmist vastavalt vajadusele. Kasutaja saab valida ergonoomiselt sobiva kõrguse reguleerimisvahemikus 200 mm (st laua kõrgus on muudetav vahemikus 630-830 mm). Lauda saab hõlpsasti reguleerida laua jalal paikneva pingutuskruvi abil. Lisaks on jalal reguleerimist lihtsustav mõõteskaala.

Lihtsa välimusega kvaliteetne töölaud sobitub iga kontori interjööriga. Matrix T Manual sarja lauale saad valida Isku lauaplaatide laia valiku seast (vt nn P-plaadid) kontoriga täpselt sobituvate mõõtudega lauaplaadi kuju (LINK). Lauajalad saad valida kas helehalli (RAL 9006), valge, musta või kroomitud. Vertikaalne jalaoosa on ümar (jalplaar kaarjas) või kandiline (jalaplaat sirge).

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055