Fotod on illustratiivsed.

Nõupidamislaud Osio

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 5-7 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kontori nõupidamisruumi sisustus on äärmiselt olulise tähtsusega. Õigesti valitud nõupidamisruumi sisustus aitab kaasa töisele meeleolule, otsustusprotsessile ning sisutihedatele aruteludele. Lisaks on ülimalt, et nõupidamislaud oleks õige kõrguse, suuruse ja tooniga, mis täiustab interjööri ja on vastupidav. Osio nõupidamislaud on suurepärane valik, kui hindad stiilsust ja kvaliteeti!

Disainer Tapio Anttila loodud modernne disain muudab Osio nõupidamislaua olemuselt äärmiselt mitmekülgseks ja läbimõelduks. Osio üldlaud on põhjamaiselt minimalistliku disainiga, ilmsestades iga ruumi stiilsusega. Osio üldlaua muudab ainulaadseks selle jala vormi pressitud alaplaat, mis annab lauale õhulise välimuse. Tugev lauajalg garanteerib laua tugevuse ja stabiilsuse. Osio nõupidamislaud passib hästi nii kaasaegsetesse avalikesse ruumidesse, kontorisse kui ka hubasesse büroosse.

Kombineerides erinevaid Osio lauapere laudu, saavutad kaunilt harmoonilise üldmulje. See sobib sõltuvalt sinu valitud kõrgusele ja lauajala tüübile hästi nii diivanilauaks, üld-, nõupidamis- ja seisulauaks. Osio laudade jalatüübid ja mõõdud on järgmised: kerge ristjalg 550×550 mm,eriti tugev plaatjalg 420×420/510×510/ Ø 550 või Ø 650 mm ning samast sarjast T-jalg 670×90 mm. Lauajala viimistluseks saad valida kas grafitihall (RAL 9007) või helehall (RAL 9006).

Lisaks lauajalale saad valida laua erinevate kõrguste seast: 550 mm, 730 mm või 1100 mm.

Lauaplaadi saad valida Isku lauaplaatide laiast valikust (LINK).

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055