Fotod on illustratiivsed.

Pink Old Oak

From 673,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Pohjanmaan

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Soliidne ja väärikas tammepuidust pink Old Oak.

Üheks armastatumaks paigaks kodus on söögilaud, mille ümber pere saab hommikuti ja õhtuti kokku. Üheskoos istutakse enne ja pärast päevatoimetusi laua ümber, et muljeid jagada ja mõtteid vahetada. Lisaks söögitoale võib pink aga kasutust leida pea igas ruumis.

Pink Old Oak on disainitud massiivsetest tammepuidu plankudest. Tugev metallist raam hoiab pingi stabiilselt paigal ja mõjub materjalina puidule tasakaalustavalt. Puidu ja metalli põneva kombinatsiooniga pink sobib ideaalselt nii rustikaalsesse maamajja kui ka modernsesse linnakoju. Täispuidust naturaalne pink õhkab ruumi soojust ja hubasust, samal ajal metallist lauajalg aga põhjamaalist kargust.

Isikupärane tammepuidust pink Old Oak on elegantse ja puhta joonega, sobitudes erinevat stiili toolidega. Sobita pink näiteks samasse sarja kuuluva söögilaua ümber, paiguta see esikusse peegli alla või hoopis magamistuppa voodi jalutsisse. Sobita pingi peale soe pleed või karvane karusnahk ning saad veelgi hubasema tulemuse!

Teadupärast on tammepuidust mööbel äärmiselt vastupidav ja muutub ajaga aina kaunimaks. Seega võib tõdeda, et pink Old Oak jääb väärikalt perre pikkadeks aastateks.

Massiivtammepuidust pink Old Oak on kolmes eri värvivalikus: naturaalne õlitatud, smoked ja nordic. Metallist jalad on viimistletud mustaks või valgeks.

Valikus on ka 120 cm, 160cm ja 200 cm pikkusega pinke. Leia oma koju või suvilasse sobivaim!

Pingi kõrguseks on 45 cm. Mõõdud leiad ka juuresolevalt pildilt.

Jalad

Metall must, Metall valge

Värv

Tamm nordic, Tamm õlitatud, Tamm smoked

Suurus

120 cm, 160 cm, 200 cm

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055