Fotod on illustratiivsed.

Pleed Havu

74,00 62,90

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tarneaeg kuni 1 nädal

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Kodusoojust loob lisaks küttele ka selle hubane interjöör! Pleed Havu aitab õdusaid hetki hoida nii talvisel kui ka suvisel ajal.

Erinevad dekoratiivesemed on ruumiloomisel üheks olulisemaks aspektiks, sest just need loovad kokkuvõttes viimistletud välimuse. Tihtipeale polegi vaja tuba liigse mööbliga üle koormata, vaid pigem erinevat tooni tekstiile kasutada. Pleed Havu on mitmekülgne valik, kui soovid näiteks elutuba hubasemaks muuta, magamistuba soojemaks või terrassil istumise mugavamsk muuta.

Sisustustekstiilide tootja Lennol on armastatud just oma elegantse disaini ja kodusoojuse loojana. Nende loodud pleed Havu on just nii suur, et selle saab laotada päevateki peale, heita “hooletult” diivanile või võtta õhtujaheduses rõdul istudes õlgadele.

Valikus on pleed tumerohelist, halli ja pruuni tooni. Pleed on põnevalt disainitud: saad seda kasutada nii ühte- kui teistpidi. Pleedi otstesse on disainitud romantilised narmad.

Mõõdud: 130 x 170 cm.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055