Fotod on illustratiivsed.

Põrandalamp Bell

532,00 425,60

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Selleks, et interjöör saaks viimseni viimistletud välimuse, tuleks tähelepanu pöörata ka väiksematele detailidele. Põrandalamp Bell on tõeliseks ehteks, samal ajal pimedamaid nurki valgustades!

Üleni puidust konstruktsiooniga valgusti on kaunis ehe, millel on interjööris aga praktiline funktsioon. Lamp valgustab täiuslikult pimedamad nurgad ning loob hubase õhkkonna. Täiuslikult näiteks diivani kõrvale sobituv põrandalamp Bell on kui omaette kunstitaies otse loodusest: selle puidust kupliosa meenutab ehk lumikellukest, mis oma säraga ümbrust valgustab. Puidust raami hoiab stabiilsena aga betoonist alus.

Loodusest ja valgusest inspireeritud sari tunnustab naturaalseid materjale, mis lisavad ruumi harmoonilise hõngu. Puidu soojus, kivi tugevus ja kanga õrnus on need märksõnad, mida on Portugalist pärit Envy Lighting toodete disainimisel kasutatud. Naturaalsus on üha tugevamalt leidmas tagasiteed meie kodusesse keskkonda, täites selle hubasuse ja valgusega!

Modernsesse interjööri sobituv põrandalamp Bell leiab kindlasti koha ka klassikalise disainiga elutoas.

Mõõdud: 26 x 73 x 184 cm (laius x sügavus x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055