Fotod on illustratiivsed.

Põrandalamp Canope

663,00 530,40

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Ka valgusit võib olla omaette kunst – põrandalamp Canope köidab tähelepanu oma erakordse disainiga!

Gravitatsiooni eirav põrandalamp Canope on oskuslikult eri materjale kasutades tasakaalu viidud: mustast metallist laienev lambikuppel toetub peeniksele naturaalsest puidust jalale, mida hoiab püsti betoonist silindrikujuline element. Looduslikest materjalidest valgusti on lisaks ruumi valgustamisele ka tõeline silmailu ja kunstitaies! Külaliste silmad on garanteeritult sellise valgusti poole ruumi sisenedes naelutatud.

Paiguta põrandalamp elutuppa diivani kõrvale, et oleks hea õhtuhäramuses ajakirju lugeda või paiguta see tugitooli kõrvale meeleoluvalguseks.

Loodusest ja valgusest inspireeritud sari tunnustab naturaalseid materjale, mis lisavad ruumi harmoonilise hõngu. Puidu soojus, kivi tugevus ja kanga õrnus on need märksõnad, mida on Portugalist pärit Envy Lighting toodete disainimisel kasutatud. Naturaalsus on üha tugevamalt leidmas tagasiteed meie kodusesse keskkonda.

Mõõdud: 68 x 180 cm (läbimõõt x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055