Fotod on illustratiivsed.

Põrandalamp Carea / tume

728,00 582,40

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja: Envy Lighting

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Isikupärase disainiga põrandalamp Carea on karakteriga sisustuselement!

Sisustustrendides teeb endiselt võidukäiku art déco oma julgete geomeetriliste vormide ning omanäoliste detailidega. Ka see isikupärase disainiga põrandalamp köidab meeli oma julge ning unikaalse kujuga. Elegantse lambi Carea jalg koosneb keraamilistest elementidest, mis on kokku laotud keerukujulisena.

Isikupärase disainiga põrandalamp Carea on ideaalne kaaslane magamistuppa öökapile või elutuppa diivanilauale. Dünaamilise vormiga põrandavalgusti loob tuppa nii valgust kui ka energiat, liikuvust. Tumedamad toonid mõjuvad stiilselt ja müstiliselt.

Isku pöörab oma tootevalikus disaintoodetele suurt rõhku. Soovime sellega julgustada eestlasi muutma ka oma kodust interjööri järjest omanäolisemaks ning erilisemaks! Sageli piisab vaid ühest-kahest disaintootest, et anda ruumile täiesti uus ning värske hingamine. Carea disainvalgustite sarja kuulub lisaks põrandalambile ka laualamp, samuti pakume erinevaid värvitoone. Tutvu kindlasti ka ülejäänud tootevalikuga!

167 cm kõrgune lamp seisab puidust alusel ning tipneb klassikaliselt valge lambivarjuga.

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055