Fotod on illustratiivsed.

Põrandalamp Gaia

345,00

Hinnad e-poes võivad erineda hindadest tavakauplustes

Tellimisel, tarneaeg 3-6 nädalat

Tootja:

Viimase 30 päeva madalaim hind: 276,00

KÜSI LISAINFOT

Ei leidnud sobivat toodet? Meie tootevalikus leidub suur hulk erinevaid kangaid, materjale jms. Täpsema info saamiseks küsige lisa.

Kirjeldus

Kirjeldus

Soovid hubast olemist, kus õhtuti raamatut lugeda või pereliikmetega juttu vesta? Vali põrandalamp Gaia ning valgusta kodu sumeda valgusega!

Kodu sisustamisel, kui kõik laevalgustid on paigas, siis võiks edasi planeerida erinevate kohtvalgustite paigutamist. Viimased loovad sooja meeleolu ning ühendavad ruumi erinevad osad ühtseks tervikuks. Põrandalamp Gaia leiab rakendust nii elutoas tugitooli kõrval kui ka näiteks magamistoa kaugemas nurgas kummuti kõrval. Oma puidust raami ja valgest kangast kupliosaga mõjub see koduselt.

Loodusest ja valgusest inspireeritud sari tunnustab naturaalseid materjale, mis lisavad ruumi harmoonilise hõngu. Puidu soojus, kivi tugevus ja kanga õrnus on need märksõnad, mida on Portugalist pärit Envy Lighting toodete disainimisel kasutatud. Naturaalsus on üha tugevamalt leidmas tagasiteed meie kodusesse keskkonda, täites selle hubasuse ja valgusega!

Klassikaline sihvakas põrandalamp Gaia jalaosa on põneva ornamentikaga.

Mõõdud: 35 x 168 cm (läbimõõt x kõrgus)

Tule Tallinna kauplusesse järgi - TASUTA
ISKU transport 90€
Soovi korral toome tellimuse ka tuppa, teostame nii paigaldust kui pakendite äravedu. Küsi täpsemalt erinevate võimaluste ning hindade kohta meie müügiesindajatelt.


Enne tellimuse esitamist täpsusta toote saadavust ja tarneaega tellimustele. email: [email protected], tel. 6556 055